Nasze osiągnięcia


logo-nasze-miasto
logo-sweets-coffee
logo-zumi

Kreujemy smaki, serwujemy niezapomniane doznania, tworzymy atmosferę. Amorinio powstało z pasji do dobrego smaku i piękna.

Od początku istnienia stawiamy na najwyższą jakość serwowanych przysmaków, stale się rozwijamy i doskonalimy oraz dbamy o to, by nasi Goście byli maksymalnie zadowoleni z wizyty w kawiarni.

Do naszych ciast, kaw, deserów wkładamy całe serce , ogrom pasji, wiele radości. Daje nam to wielką satysfakcję i przeradza się w najlepszy z możliwych produktów podanych nas odwiedzającym. Wszystkie pyszności, które skrywa nasze menu są przygotowywane na bazie jedynie naturalnych składników – bez konserwantów i polepszaczy, a nad całym procesem twórczym czuwają nasze dwa krasnale – Ciastuś i Amorinek.

Zapraszamy na niezwykle aromatyczną kawę Pascucci Gold, jedyną taką we Wrocławiu – najlepszą z dostępnych kaw włoskiej palarni, przygotowaną z pasją przez naszych baristów.

Dla łakomczuchów mamy codziennie świeże ciasta oraz lody własnego wyrobu, które dzięki głosom naszych Gości od dwóch lat zdobywają tytuł najlepszych we Wrocławiu!

W naszym menu znajdziecie Państwo również wiele ciekawych deserów, napojów ciepłych i zimnych, naleśniki, tosty, tarty słone i wiele, wiele innych pyszności.

Jeśli zatem szukacie miejsca nietuzinkowego, w którym ważna jest atmosfera i pasja, którą wkłada się do podawanych potraw i napojów zapraszamy do Amorinio! Pozwólcie nam odgadnąć, na jaki smak macie ochotę!

Współpraca z Kocim Zakątkiem

koci-zakatek